ورود کاربران

نام کاربری:
کلمه عبور:
فراموشی کلمه عبور
ثبت نام در سامانه

آرشیو کنسرت ها


ادامه...

قوانین

تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

درباره ما

بسمه تعالي
درباره شبکه آنلاین ناب

ناب در فرهنگ لغت به معنای پاک ،خالص ،بهترین می باشد و ناب نابیم یک جمع پاک را نشان می دهد.
در دنیای امروز که ایران عزیزمان ،ناجوانمردانه بسیاری از تحریم ها را تحمل می کند و از آنجا که بسیاری از هنرمندان و نام آوران نیاز به معرفی به دنیا را دارند موسسه ناب نابیم ، اولین و بزرگترین حامی هنرمندان و نام آوران ایرانی با هدف حمایت از هنرمندان ایرانی در محیط های گوناگون فعالیت خود را به نفع این عزیزان شروع کرده است.
ناب نابیم با کوشش و بهره مندی از تیم تخصصی سردبیری و مشاوره هنرمندان نامی کشورمان به ارایه‌ی راهکارهای متنوع و نیز با مطرح کردن ایده ها و نیز پشتیبانی از فکر های جدید در جهت ارتقا سطح فرهنگی و هنری کشورمان می کوشد.
ناب نابیم یکی از پرطرفدار ترین موسسات در تمام صفحات مجازی با بیش از یک میلیون بازدید روزانه می باشد که خانواده‌ی بزرگ ناب نابیم میکوشد قدم موثری در جهت پیشرفت بخش فرهنگی و هنری کشور عزیزمان جمهوری اسلامی ایران بردارد.

مهمترین فعالیت های ناب نابیم :
ارایه‌ی خدمات گسترده فرهنگی نظیر : پرسش و پاسخ ، معرفی هنرمندان جوان و خلاق ، ارائه اخبار روز فرهنگی و هنری ،
مجله فرهنگی و هنری و...
توسعه ارتباطات فرهنگي هنرمندان و نام آواران ایرانی با مردمان جهان
استفاده از جمیع رسانه‌‌های مرتبط فیلم، شنیداری، کتاب، مقاله عمده فعالیت این موسسه می باشد.
فعالیت های دراز مدت و سازماندهی شده ای برای رسیدن به اهداف تحت عنوان نشریه و فروشگاه مجازی ناب نابیم و… در نظر گرفته شده است و به کمک سایت ، فضای مجازی و سامانه پیامک و اجرای پروژه های کوتاه مدت، می توان اهداف بلند مدت را پیش برد.
ارزش ها و باورهای حاکم ناب نابیم :
ناب نابیم وابسته به هیچ نهضت و گروهی نمی باشد.
ناب نابیم کاملا ایرانی و بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران عمل می کند.
هدف ناب نابیم کمک در جهت ارتقا بخش فرهنگی و هنری ایران عزیز می باشد.
معنای لوگو :
لوگو موسسه ناب نابیم به نیت تنها امام حاضر در ایران عزیزمان امام رضا (ع) هشت ضلعی تهیه شده است و درون این هشت ضلعی هشت انسان که نمایندگانی از تمام اقوام کشورمان (قوم فارس،قوم بلوچ،قوم ترک،قوم گیل و گیلک،قوم عرب،قوم لر،قوم کرد،قوم ارمنی )هستند که دور هم جمع آمده اند و جمعی متحد و قوی را تشکیل داده اند که بر روی زمین سلطه دارند. نصف لوگو به رنگ سفید و نصف دیگر آن به رنگ سیاه است که این نشان دهنده آن است که سیاه و سفید فرقی ندارد ناب نابیم جایی برای هر ایرانی ناب می باشد.با دقت بر روی انسان ها متوجه مشویم که هر انسان به صورت (نا) طراحی شده است و کره زمین و هر ضلع هشت ضلعی یک (ب) می باشد که در این حالت هشت کلمه (ناب)ساخته می شود.


ناب نگاه (روی دایره ها کلیک کنید)برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید: nabgram@